فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

انتشارات موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره)


نویسندگانی که با این انتشارات همکاری دارند: سید احمد رهنمایی | غلامرضا گلی زواره

تاریخ ثبت: چهارشنبه 3 مهر 1387
تاریخ ویرایش: شنبه 9 آبان 1394
کد : 96
تعداد بازدید: 14521

کتب منتشر شده

نویسندگانی که با این انتشارات همکاری دارند
سید احمد رهنمایی
سید احمد رهنمایی، متولد ۱۳۳۸، شهرضا، اصفهان، عضو هئیت علمی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) قم است که مختصری از زیست نامة علمی ـ تحصیلی وی به صورت زیر است:ورود به حوزه علمیه: خرداد ماه سال ۱۳۵۳، مدرسة علمیه حضرت صاحب الزمان(عج)، شهرضا.(دوره مقدمات)ورود به حوزه علمیه قم: مهرماه ۱۳۵۵، مدرسه علمیه رسالتاتمام سطح: بهار ۱۳۶۰/استادان سطح آیت الله ستوده(ره) و علمای بزرگوار، حجج اسلام نکونام، وجدانی(ره) محقق، اعتمادی و ....شروع درس خارج: مهرماه ۱۳۶۰/استادان خارج: علمای بزرگوار حضرات آیات: سبحانی، …اخبار مرتبط با انتشارات
برایم از پیامبر اعظم (ص) بگو: سیر مطالعاتی سیره ی نبوی (ص) : به مناسبت سالروز وفات رسول گرامی اسلام (ص)، تعدادی از کتاب های مرتبط با سیره و تاریخ آخرین فرستاده الهی معرفی می گردد.


سیر مطالعاتی پیشنهادی در موضوع امامت : یکی از مهمترین اصول اعتقادی مورد بحث میان مذاهب اسلامی، مساله امامت است. امری که به اعتراف بزرگان مسلمین، مهم ترین جایگاه را در جامعه مسلمانان دارد. نوع نگاه به این امر خطیر در تبیین آن بسیار مهم بوده و باید مولفین کتب دقت های لازم در این وادی را لحاظ نمایند. امامت مقامی است که توسط خداوند به بندگان خاص خود عنایت کرده است و پس از رسول خدا (ص) وظایفی به ایشان محول گردید که در راستای هدایت امت و رهبری ایشان به سمت کمال، قدم بردارند. وظیفه سنگین امام در هر عصر اقتضا می کند که توانمندی ها و فضائلی را …


کتابشناسی مهدویت به مناسبت نیمه شعبان : به مناسبت سالروز ولادت با سعادت دردانه عالم هستی، حضرت بقیه الله الاعظم (عج) چند اثر برگزیده در حوزه مهدویت به علاقه مندان معرفی می شود.


نقد اندیشه های مجتهد شبستری منتشر می شود : معاون پژوهشی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) از نگارش کتابی در نقد اندیشه و ادعاهای مجتهد شبستری در زمینه قرآن کریم خبر داد.


نگاهی به جدیدترین آثار آیت الله مصباح یزدی در نمایشگاه قرآن : «سیمای سرافرازان»، «صهبای حضور» و کتاب دو جلدی «رساترین دادخواهی و روشنگری» از جدیدترین کتاب های آیت الله محمدتقی مصباح یزدی است که توسط موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم عرضه شده است.
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!