بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
شماره تماس با فروشنده
39,000 تومان

حقیقت سمیر

نشر سوره مهر
نوشته یعقوب توکلی
استان / شهر فارس / شیراز
تاریخ انتشار 2 ماه پیش
این کتاب کاملا نو هست و با تخفیف خدمتتون عرضه میشه. قیمت کتاب 55 هزار تومن هست که من با تخفیف بهتون میدم 39 تومن. کتاب حقیقت سمیر درباره زندگی عجیب سمیر قنطار است: کسی که 30 سال از عمرش را در زندان های اسرائیل سپری کرد، کسی که وقتی وارد زندان شد (در سن 17 سالگی) مویی در صورتش نروییده بود و وقتی آزاد شد (47 سالگی) ریش هایش به سفیدی میزد!
قسمتی از متن کتاب: چیزی که بیشتر از همه ما را به سمت امام خمینی سوق می‌داد، شدت دشمنی اسرائیلی‌ها و امریکایی‌ها با امام خمینی بود، که به هیچ رهبر عربی دیگر نشان نمی‌دادند. آن‌ها از هر حادثه‌ای علیه امام خمینی و انقلاب اسلامی و ایران استفاده می‌کردند. اگر در عملیاتی ایران ناکام می‌شد، با هیاهو و خوشحالی زیاد اعلام می‌کردند و در مقابل پیروزی‌های ایران ساکت می‌نشستند. این برای ما، که در جریان تبلیغات مستقیم اسرائیلی‌ها بودیم، کاملاً آشکار بود.
از طرفی امام خمینی از ملت خاورمیانه هیچ هزینه‌ای نگرفت و حقی از آن‌ها را ضایع نکرد؛ درعوض به آن‌ها شخصیت بخشید. در هر گامی که به جلو برمی‌داشت، یک قدم به هدف نزدیک‌تر می‌شد؛ تا اسرائیل را که به دنبال اشغال بخش‌های وسیع‌تری از لبنان بود با سیاستی هوشمندانه و همچنین با تربیت نسل جدیدی از نیروهای شیعی مسلمان، از سیاست نیل تا فرات پشیمان کند. بنابراین، با طرح روز قدس مسئلهٔ فلسطین را از موضوعی عربی و محلی به موضوعی اسلامی و بین‌المللی تبدیل کرد. این یعنی فشاری مدام بر اسرائیل و آمریکا.