فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

ابزارهای جنگ نرم علیه جمهوری اسلامی ایرانناشر کتاب : ساقی
نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
شمارگان: 1100
چاپ جاری: 3
تعداد صفحات: 203
وزن(گرم): 302
تاریخ ثبت: سه‌شنبه 20 دی 1390
تاریخ ویرایش: شنبه 9 آذر 1392
کد : 10004
تعداد بازدید: 1961
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

70000 ریال
63000 ریال
گزیده کتاب
کتاب " ابزارهای جنگ نرم علیه جمهوری اسلامی ایران" تالیف امیرهوشنگ طهماسبی پور توسط نشر ساقی در سال 1390 خورشیدی به چاپ رسیده است.

این کتاب جزو مجموعه کتاب هایی است که به هدف آشنایی با ابعاد مختلف جنگ نرم، جنگ سایبر و تهدیدها در فضای مجازی و اینترنت تدوین شده اند.

نویسنده در پیش گفتار آورده است امروزه جنگ نرم و عملیات روانی به گفتمان حاکم بر سپهر سیاست تبدیل شده است و گرایش به بهره گیری از قدرت افکار عمومی و سرمایه های اجتماعی در پی افزایش هزینه های نظامی گری و ناکارآمدی آن در برآوردن اهداف سیاسی حکایت از دگردیسی مفهوم قدرت از نگرش سخت افزارانه به رهیافت های نرم دارد.

وی می نویسد: بی توجهی به مقوله جنگ نرم هزینه های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی را به طور مضاعف افزایش داده و ظرفیت های ملی را هدر می دهد. بر همین اساس سیاست گزاری در حوزه جنگ نرم و عملیات روانی به دور از بخشی نگری و جزیی نگری باید بر بنیاد شناخت و دانش صورت گیرد.
کتاب حاضر در 5 بخش تدوین و تنظیم شده که در بخش نخست به کلیات می پردازد و اصطلاحات، تعاریف و مفاهیم جنگ نرم را واکاوی کرده است. دیگر بخش های آن به ترتیب عبارتند از: شبکه های ماهواره ای، اینترنت، سرویس های مخابراتی و سینما.ناشر کتاب

اخبار کتاب
88 کتاب برای واکاوی فتنه 88: این سطرها فریاد بصیرت سر می دهند : آنچه پش رو دارید، مجموعه ای است از 88 کتاب، برای شناخت آنچه موجب شد، یک اتفاق شیرین در این کشور، یعنی مشارکت بالای مردم در انتخابات دهم ریاست جمهوری، به کام مردم تلخ شود، و نظام اسلامی ما را تا نزدیک پرتگاه ببرد تا پس از حدود 8 ماه تجربه پر فراز و نشیب، همان مردم دل بسته نظام، در سایه رهبری حکیم، کشور را از خطری بزرگ به حالتی مستحکم تر از قبل بازگردد.


برای انتخاب رئیس‌جمهور اصلح این کتاب‌ها را بخوانید : تنها چند روز به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره ریاست‌جمهوری باقی است و فضای کشور در حال خلق حماسه سیاسی مدنظر رهبر معظم انقلاب است. از این رو برای این که به مخاطبان برای انتخاب رئیس‌جمهور اصلح کمکی ناچیز کرده باشیم بسته‌ای مشتمل بر چند کتاب را که توسط پایگاه اینترنتی کتابستان جمع‌آوری شده می‌آوریم تا راهگشایی برای انتخاب بهتر باشد.   1- اخلاق انتخاباتی/ موسسه پژوهشی انقلاب اسلامی کتاب «اخلاق انتخاباتی» گزیده بیانات آیت‌الله خامنه‌ای درباره بایدها و نبایدهای …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!