فراخوانی فراخوانی ...

ابزارهای جنگ نرم علیه جمهوری اسلامی ایران

2186 بازدید

مولف : امیر هوشنگ طهماسبی پور

ناشر کتاب : ساقی

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید:
9810003022

مولف : امیر هوشنگ طهماسبی پور

ناشر کتاب : ساقی

وزن(گرم) : 302

شابک : 978-600-6128-14-6

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

شمارگان : 1100

چاپ جاری : 3

تعداد صفحات : 203

تاریخ ثبت اطلاعات : سه‌شنبه 20 دی 1390

تاریخ ویرایش اطلاعات : شنبه 9 آذر 1392

کد : 10004

70,000 ریال 63,000 ریال
افزودن به سبد خرید
گزیده کتاب
کتاب " ابزارهای جنگ نرم علیه جمهوری اسلامی ایران" تالیف امیرهوشنگ طهماسبی پور توسط نشر ساقی در سال 1390 خورشیدی به چاپ رسیده است.

این کتاب جزو مجموعه کتاب هایی است که به هدف آشنایی با ابعاد مختلف جنگ نرم، جنگ سایبر و تهدیدها در فضای مجازی و اینترنت تدوین شده اند.

نویسنده در پیش گفتار آورده است امروزه جنگ نرم و عملیات روانی به گفتمان حاکم بر سپهر سیاست تبدیل شده است و گرایش به بهره گیری از قدرت افکار عمومی و سرمایه های اجتماعی در پی افزایش هزینه های نظامی گری و ناکارآمدی آن در برآوردن اهداف سیاسی حکایت از دگردیسی مفهوم قدرت از نگرش سخت افزارانه به رهیافت های نرم دارد.

وی می نویسد: بی توجهی به مقوله جنگ نرم هزینه های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی را به طور مضاعف افزایش داده و ظرفیت های ملی را هدر می دهد. بر همین اساس سیاست گزاری در حوزه جنگ نرم و عملیات روانی به دور از بخشی نگری و جزیی نگری باید بر بنیاد شناخت و دانش صورت گیرد.
کتاب حاضر در 5 بخش تدوین و تنظیم شده که در بخش نخست به کلیات می پردازد و اصطلاحات، تعاریف و مفاهیم جنگ نرم را واکاوی کرده است. دیگر بخش های آن به ترتیب عبارتند از: شبکه های ماهواره ای، اینترنت، سرویس های مخابراتی و سینما.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط
اخبار مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر