loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

روش ها و تکنیک های آموزش و بهسازی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 100146 10003022
124,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در این کتاب تلاش شده است با بررسی مهم‌‌ترین آثار منتشرشده در حوزه راهبردهای تدریس و توسعه منابع انسانی، به طور اخص روش‌‌های آموزش کارکنان تشریح شود.

روش‌‌ها با توجه به آخرین تحولات روان‌‌شناسی و بر مبنای آثار بزرگ این رشته نگاشته شده‌‌اند و سه حوزه روش‌های کلاسیک، راهبردهای حین شغل و راهکارهای آموزش مجازی را شامل می‌شوند. سازمان‌های موفق سازمان‌هایی هستند که بتوانند بنا بر نیاز و با توجه به شرایط خود این روش‌ها را به طور متعادل به کار گیرند. تأکید بیش از حد و غیرمنطقی بر هر کدام از روش‌های فوق نه تنها مانع اثربخشی است، بلکه نوعی روزمرگی را نیز در وضعیت کاری ادارات آموزش ایجاد خواهد کرد. نکته شایان توجه این است که به کارگیری روش‌های توصیه‌شده در این کتاب به طور نظام‌مند صورت پذیرفته است و زیرنظام‌هایی چون نیازسنجی، طراحی و برنامه‌ریزی آموزشی، ارزشیابی آموزشی و حتی بهبود عملکرد به عنوان شاخص‌هایی مهم در انتخاب هر روش مدنظر قرار گرفته‌اند.

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته علوم تربیتی در مقطع کارشناسی ارشد گرایش مدیریت آموزشی به عنوان منبع اصلی درس «روش‌ها و تکنیک‌های آموزش و بهسازی» به ارزش 2 واحد تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما