loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

آموزش تفکر به کودکان و نوجوانان

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 100156 10003022
126,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

تفکر مهارتی فطری و منحصر به فرد در انسان است. کاربست تفکر به ویژه در آغاز هزاره سوم که شرایط پیچیده‌ای در حوزه‌های تحصیل دانش، انجام کار و اداره زندگی رقم خورده، ضرورت بیشتری پیدا کرده است. بدین‌سان، از آموزش تفکر به عنوان پارادایمی یاد می‌شود که بر آموزش و پرورش رسمی و غیر رسمی جهان حاکمیت خواهد یافت. در این کتاب مؤلف کوشیده است تا ضمن بیان سوابق تربیت فکری کودکان و نوجوانان در ایران، اسلام و جهان، رابطه تفکر با زبان را به عنوان اساسی‌ترین ویژگی انسان تبیین کند و روش‌های پرورش تفکر در جریان فعالیت‌های آموزش و پرورش رسمی و غیر رسمی را ارائه دهد.

این کتاب برای دانشجویان رشته علوم تربیتی در دوره کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس (آموزش تفکر به کودکان و نوجوانان ) به ارزش 2 واحد تدوین شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما