loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

فلسفه جامعه شناسی 1: بنیان گذاری سنت های قاره ای

5 (2)
خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 100186 10003022
67,000 63,700 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در این اثر، صورت‌بندی‌هایی بدیع از سویه‌های فلسفی مفاهیم جامعه‌شناختی مارکسی تقسیم کار و آگاهی و نسبت آنها با رهایی اجتماعی ارائه شده‌ و حضور شبح‌وار ایده های تثبیت‌شده در زیست اجتماعی انسان مورد دقت نظر قرار گرفته است.

علاوه بر این، با هدف ایجاد گسست در خوانش‌های مرسوم از روش‌شناسی وبر، این پرسش‌ها مطرح و واگشایی شده‌اند که برجسته‌ساختن جایگاه شهود در مسیر ورود عالِم به واقعیت چگونه علوم انسانی‌‌ـ اجتماعی و علوم طبیعی را هم‌پیوند می‌سازد و پژوهش‌های تجربی ‌ـ تاریخی براساس کدامین سلسه‌مراتب معرفتی به دغدغه‌‌های‌ ما برای هستی و هستندگان پاسخ می‌گویند.

آن‌چه در نخستین مجلد از مجموعۀ چهارجلدی فلسفۀ جامعه‌شناسی پیشِ‌ روی خوانندگان قرار دارد واکاوی بنیان‌های آرای مارکس و وبر و ارائۀ تفاسیری براساس نظام‌های اندیشه‌گانی هگل، اشتیرنر، دیلتای، هوسرل، هایدگر، دولوز و دریدا است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما