loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

دین در ساحت روشنفکری؛ نقد و بررسی آرای برخی از روشنفکران دینی معاصر

ناشر دانشگاه ادیان و مذاهب

نویسنده عبدالرحیم گواهی

سال نشر : 1401

تعداد صفحات : 467

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 100773 10003022
200,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

دین در ساحت روشنفکری؛ نقد و بررسی آرای برخی از روشنفکران دینی معاصر تالیف عبدالرحیم گواهی به بررسی نظرات روشنفکران دینی معاصر پرداخته که توسط انتشارات دانشگاه ادیان و مذاهب به چاپ رسیده است.

در سال های اخیر آرای بسیاری از طرف روشنفکران دینی معاصر در ساحت اندیشه دینی این مرز و بوم عرضه شده که بنظر نویسنده، برخی از آن‌ها با مبانی مسلم عقل و منطق و استدلال و باورهای وثیق ایرانی _ اسلامی این سرزمین چندان همخوانی نداشته است.

عبدالرحیم گواهی، استاد رشته دین شناسی تطبیقی و تاریخ ادیان، در این کتاب سعی کرده‌اند به تعدادی از این عقاید و افکار تا حدودی غریب و دور از اعتدال و انصاف دینی/ عقلانی، یا علمی/ آکادمیک پاسخ گفته و نقاط ضعف و ابهام آنها را برای اندیشمندان و علاقمندان این حوزه بازگو نمایند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما