loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

انقلاب ما: مجموعه داستان بازی های کودک و نوجوان 2

داستان بازی های انقلابی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 100870 10003022
50,000 45,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

«مسئله رشد و تربیت یکی از دغدغه‌های اصلی مجموعه‌ها و گروه‌هایی است که در حوزه مسائل علوم انسانی فعالیت می‌کنند. هر مجموعه به فراخور مخاطب و مبانی خود، مسیری را انتخاب می‌کند و در آن قدم برمی‌دارد؛ اما در این میان، کار مربی کودک‌ونوجوان حساسیت و اهمیت ویژه‌ای دارد. در کودکی و ابتدای نوجوانی، شناخت‌ها شکل می‌گیرند و عواطف پرورش می‌یابند و مربی برای تکمیل شناخت‌ها و عواطف کودک باید از دریچه نیازهای او وارد شود.

مربی کاربلد می‌داند که بازی و داستان نه‌تنها ابزارهایی برای تربیت کودک هستند، بلکه با نیازهای واقعی کودک پیوند عمیقی دارند. کودک با بازی و داستان زندگی می‌کند و ادراکات خود را با آنها شکل می‌دهد، دنیای اطرافش را به داستان تبدیل می‌کند و علاقه‌مند است دیگران هم دنیا را با داستان برایش نمایش دهند. کودک با بازی کردن زندگی می‌کند؛ اگر بازی را از او بگیرند، قوه حرکت را از او گرفته‌اند. او جسم و جانش را با بازی توانمند و بزرگ می‌کند.

داستان‌بازی‌های این کتاب راه میانبری‌اند برای ارتباط با کودکان؛ اما آنچه به این داستان‌بازی‌ها معنا بخشیده و به آنها حرکت و پویایی داده است، مفاهیم مهمی هستند که از اندیشه تربیتی اسلام به دست آمده و با توجه به مسائل و موقعیت‌های گذشته و اکنون انقلاب اسلامی بیان شده‌اند. این موضوع ارتباط تربیت و انقلاب اسلامی را بیان می‌کند. جریان انقلاب اسلامی از جایی در تاریخ شروع شده و به آینده پیوند خورده است و با همه فرازونشیب‌هایی که از سر گذرانده و انتظارش را می‌کشد، به پیش می‌رود.

این انقلاب نیز مانند انسان متولد شد، با انسان‌های رشدیافته پا گرفت، رشد کرد و به بلوغ رسید و در این صعود شانه به شانه، جامعه‌ای از انسان‌های تربیت‌یافته را شکل داد؛ این گونه انقلاب اسلامی و تربیت، الهام‌بخشی‌های گسترده برای هم و پیوند جدی با هم دارند. بر این اساس، برای عمل مربی شیوه متفاوت مقایسه تطبیقی مفهوم تربیت و انقلاب اسلامی را ارائه کرده‌ایم…

داستان‌بازی‌های این کتاب، ماجراهایی واقعی است که به انقلاب اسلامی، روابط داخلی و خارجی‌اش، فرصت‌ها و تهدیدها و سرنوشت آن مربوط است. این موقعیت‌ها از ماجرای کاپیتولاسیون شروع می‌شود و تا زمان حال ادامه پیدا می‌کند. کاپیتولاسیون، قیام‌های پی در پی مردم در شهرهای مختلف، اعتصاب کارگران صنعت نفت، سرگرمی‌ها و غفلت‌ها، فرار شاه از ایران، حکومت اسلامی، طوفان شن طبس، تغییر محاسبات ذهنی، باشگاه تحریمی‌ها، نفوذ داخلی، پیشرفت و مسئله عدالت‌خواهی را یک به یک در جای خود کاملا توضیح داده‌ شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما