loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

ایمان و آزادی در قرآن

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 101009 10003022
60,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

انسان به طور فطری هم به دنبال دینداری و ایمان است و هم به دنبال آزادی. در نتیجه دو امر فطری نمی‌توانند با هم متعارض باشند؛ پس چگونه است که بسیاری بر این باورند که نمی‌توان همزمان هم باایمان بود و هم آزاد؟! برای کشف حقیقت این امر می‌بایست ابتدا نظرات مختلف در مورد این دو مفهوم را مطالعه نمود و به تعریف صحیحی از آنها دست یافت. دیدگاه اسلام به مقوله آزادی و ایمان به عنوان دین کامل بسیار حائز اهمیت است. چرا که اسلام حتی در دینداری نیز هیچ اجباری قائل نمی‌شود. اما در عین حال وظایفی را برای مسلمانان تکلیف نموده و آزادی را از بی‌بند و باری مجزا می‌داند.

کتاب حاضر در دو بخش مختلف و در عین حال مرتبط با یکدیگر، نظریات مکاتب و دیدگاه‌های مختلف غرب و شرق را نسبت به ایمان و آزادی بیان کرده و به ذکر دیدگاه‌های اسلامی در مقایسه با آنها می‌پردازد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما