loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

منتظر: زندگینامه و خاطرات جانباز ذوالشهادتین شهید دکتر محمود رفیعی

ناشر شهید ابراهیم هادی

نویسنده گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی

سال نشر : 1401

تعداد صفحات : 156

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 101055 10003022
25,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب منتظر، زندگینامه و خاطرات شهید دکتر محمود رفیعی از جانبازان شهید دفاع مقدس است. دکتر محمود رفیعی، استاد ادبیات دانشگاه علامه طباطبایی(ره) و جانباز 90 درصد دفاع مقدس بودند که زندگی‌نامه و شخصیت معنوی بسیار جذاب و پرکششی داشته‌اند. از نکات جالب پیرامون شخصیت ایشان این است که در طول زندگی پربرکت خود از نوجوانی همیشه به دنبال دیدار حضرت امام زمان علیه‌السلام بودند و دو بار موفق به این دیدار معنوی شده‌اند اما تا زمان حیات ایشان، اندک دوستان نزدیک ایشان که از این ملاقات‌ها اطلاع داشتند، اجازه‌ی بیان این مسئله را به خواست دکتر رفیعی پیدا نکردند.

در آن مدت، خواب‌هایی هم دیدم که استاد من را قبول کردند و گفتند: چرا نمی‌آیی؟ زود باش، منتظرت هستم…

دل به دریا زدم و رفتم پیش استاد. گفتند: خوب چرا کلاسهای ادبیات انتظار نمی‌آیی؟ یادت می‌آید سه سال پیش بهت گفتم که این کلاس‌ها رو بیا؟ امام زمان علیه‌السلام رو ببین، درکش بکن و باهاش ارتباط بگیر؟ خیلی مشکلات ما به واسطه امام زمان علیه‌السلام برطرف می‌شه!

قبول کردم و برنامه سه‌شنبه‌های من کلاس ادبیات انتظار شد. از همان موقع بود که من شروع تازه‌ای را در زندگی کلید زدم. این کلاس‌های استاد محفل و پناهگاه من شد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما