loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

یاران یار

چهل گام به سوی ظهور، برای آن ها که می خواهند یاور مهدی (عج) باشند

ناشر شهید ابراهیم هادی

نویسنده گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 120

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 101100 10003022
18,000 17,100 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در این کتاب آمده است: اعتقاد امام زمان (عج) و این که آن حضرت با حضور خود در دنیا پر از عدل و داد می کند، یک مسئله حرکت و یک عامل نشاط برای ملت و تمام کسانی است که به این مسئله اعتقاد دارند.

اگر دنیا را خورشیدی روشن خواهد کرد ، به این معنا نیست که تا آمدن آن خورشید نورانی در تاریکی بشینیم. قانع نشدن به وضع موجود و تلاش فزاینده و مستمر در انجام اعمال نیک و خیر یک بعد انتظار است و امید به آینده ای روشن که در آن سراسر زندگی بشر را تفکر الهی فرا خواهد گرفت ، بعد دیگر انتظار است. انتظار ظهور مهدی موعود (عج) بخش عظیمی از اعتقادات ماست ، حقیقت (انتظار) به صورتی برجسته ، درخشان و پر امید در محیط زندگی ملت عزیز ما و شیعیان جهان وجود دارد. انتظار و امید ، به انسان جرات اقدام و حرکت و نیرو می بخشند. انتظار فرج و اعتقاد به مهدویت علاوه بر ابعاد منطقی ، فکری و استدلالی بسیار بارز آن ، دارای جنبه های عاطفی ، معنوی و ایمانی عمیق و بسیار مهمی است. منطقی، فکری و استدلالی بسیار بارز آن ، دارای جنبه های عاطفی ، معنوی و ایمانی عمیق و بسیار مهمی است. شیعیان و پیروان آن حضرت باید کسب آمادگی معنوی ، روحی و ایمانی را جز وظایف خود بدانند.

منتظران صاحب الزمان (عج) به منور شدن چشم انداز زندگی بشر و پایان دوران ظلم و تجاوز ، امیدوارند و جنایت سردمداران استکبار جهانی نمی تواند ، چشمه امید را در دل های آنان خاموش کند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما