loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

انسان شناسی عرفانی با تاکید بر آموزه های امام علی (ع)

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 101194 10003022
130,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

انسان‌شناسی مهم‌ترین موضوع در مطالعات حوزه علوم انسانی است و در دین مبین اسلام نیز خودشناسی سودمندترین دانش‌ها محسوب می‌شود. از آنجایی که آدمی دارای ابعاد وجودی متنوعی است بحث و بررسی در هر کدام از این ابعاد دارای اهمیت خاصی است.

در این میان و به لحاظ نگرش معنوی، بالاترین و ارزشمندترین مباحث مربوط به نگرش دینی و حوزه عرفان اسلامی است. از طرفی اساسی‌ترین و اصیل‌ترین منابع عرفان اسلامی در زمینه‌های مختلف از جمله انسان‌شناسی، مربوط به قـــرآن کــریـم و سخـنـان و سیــره مـعصومـــین می‌باشد.

در این کتاب تلاش گردیده تا انسان‌شناسی عرفانی با تأکید بر آموزه‌های حضرت علی (ع) انجام شده و به رشتة تحریر درآید تا قدم هرچند کوتاه و ناچیز به سوی شناخت ابعاد وجودی انسان و به خصوص انسان‌شناسی عرفانی برداشته و مقدمه‌ای برای خودشناسی و آغاز این راه گردد
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما