loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

بینش مطهر: چرایی و چیستی طرح مطالعاتی آثار شهید مرتضی مطهری (ره)

طرح مطالعاتی آثار استاد شهید مرتضی مطهری (ره)

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 101283 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
57,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

برای معرفی هر طرحی در ابتدا لازم است چستی و چرایی آن برای مخاطب مشخص و کلیات به شکل نقشه هوایی، ارائه گردد. مخاطب باید بداند این برنامه به دنبال چیست و چه کار باید بکند. در طرح آموزشی- تربیتی بینش مطهر، کتاب بینش مطهر به عنوان اولین کتاب متکفل این مهم می‌باشد. بینش مطهر مدعی است: افق اندیشه نظام­‌مند بینش مطهر، اندیشه انتظار بزرگ و تفکر زمینه‌­ساز ظهور می‌­باشد که با دو رکن ایجاد و تبیین نظام فکری، فراتر از انباشت دانش‌ها و کادرسازی و کادریابی با تربیت مربی و استاد، پیگیری میشود. در کتاب بینش مطهر همچنین پاسخ سوال‌ها و شبهات مربوط به طرح بینش مطهر، راهکارهای عملیاتی و کاربردی راه‌اندازی طرح و کلیه مطالبی که برای این طرح نیاز به توضیح می‌باشد، ارائه شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما