loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

زندگی دیجیتالی در اینستاگرام: ارتباطات اجتماعی جدید در عکاسی

ناشر سوره مهر

نویسنده الیزا سرافینلی

مترجم مجید سلیمانی ساسانی

زیر نظر پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی

سال نشر : 1399

تعداد صفحات : 248

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 101357 10003022
98,000 93,100 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر به دنبال ارائه تفسیری انتقادی از اینستاگرام است که به واسطه آن بتوان از میانجی گری و تحرک دیگر پلتفرم ها سخن به میان آورد .

اکنون فرهنگ دیجیتالی بیشتر از نشستن در برابر یک رایانه است و تحرک و میانجی گری تلفن های هوشمند روش های نوینی برای تولید و اشتراک گذاری عکس ها ایجاد کرده است . این تغییر افراد را به سمتی هدایت می کند که رویدادها مردم و محیط پیرامون خود را به گونه ای بصری درک کنند .
هر چیزی به عنوان فرصتی برای عکاسی درک می شود و این حالت شکل های جدیدی از تجربه زندگی روزمره به وجود می آورد .

ناپایداری فرهنگ دیجیتالی که در این کتاب مورد بحث قرار گرفته است , این مسئله مهم را در نظر می گیرد که مردم بیشتر از آنکه به تولید محتوای متنی از خود بپردازند به تولید محتوای بصری از خود اقدام می کنند و در این مسئله استفاده گسترده از اینستاگرام بنیانی را برای زیبایی شناسی بصری تلفن های همراه جدید بازنمایی می کند. نهایتا کتاب حاضر این بحث را مطرح می کند که امر بصری تشدید شده از خلال حضور مشارکت کنندگان در پلتفرم های متحرک و میانجی به گونه ای اساسی موجب تغییر در کارکردهای سنتی عکاسی می شود .
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما