loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

علامه محمدتقی جعفری: سرگذشت و ایام، آراء و اندیشه ها

ناشر دفتر نشر فرهنگ اسلامی

نویسنده علی جعفری

سال نشر : 1401

تعداد صفحات : 488

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 101571 10003022
195,000 185,250 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب «علامه محمدتقی جعفری؛ سرگذشت و ایام»، حاوی زندگینامه، گزیده ای از اندیشه ها، خاطرات، دستخط ها و اسناد در صفحات مصور رنگی است که با همکاری دفتر نشر فرهنگ اسلامی و دفتر نشر آثار علامه محمدتقی جعفری منتشر شده است.

زندگی مشعل‌داران متعهد، زیباترین زندگی است؛ آنان که به شناختن حقیقت‌های راستین روی می‌آورند، و سپس زندگی خویش بر سرِ شناساندن آن حقیقت‌ها می‌گذارند، تا همه جا را از روشنی بینا کنند، و جان­ها را تابناک سازند، و ارزش­ها را استوار دارند؛ و چه چیز از این زیباتر؟ این زیبایی گاه چنان ژرف است که مردم از دریافت آن بازمی‌مانند، و گاه چنان همه­گیر است که در آن ژرف نمی‌شوند؛ طلوع خورشید را بنگرید که تا چه اندازه زیباست، نه تنها در چهرۀ ظاهر و منظرۀ خیره‌کننده، بلکه از این‌رو که روز را پدیدار می‌سازد و روشنایی را به ما ارمغان می‌دهد، و در پرورش تن ما و جهان مادی مورد نیازهای ما تأثیری بدل‌ناپذیر دارد، ولیکن چندتایند انسان‌هایی که با این نگرش به زیبایی خورشید و طلوع آن اندیشیده باشند؟
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما