loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

اقیانوس آرام - دفتر اول: چند روایت کوتاه از سبک زندگی علامه سید محمدحسین طباطبایی

قله ها به آسمان نزدیک ترند

5 (1)

ناشر دفتر نشر فرهنگ اسلامی

نویسنده محمدعلی عباسی اقدم

سال نشر : 1401

تعداد صفحات : 198

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 101637 10003022
70,000 63,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

«اقیانوس آرام» نخستین دفتر این مجموعه است که به سبک زندگی علامه سید محمدحسین طباطبایی اختصاص دارد. مردی که با ورود خود به حوزۀ علمیۀ قم، این حوزۀ راکد را به تحرک و پویایی واداشت و با نگارش تفسیر«المیزان» فصل نوینی در حوزۀ تفسیر قرآن کریم رقم زد.

این دانشمند برجسته و حکیم وارسته، علم و عمل را به هم آمیخت و در کنار خلق شاهکار المیزان، در تهذیب نفس نیز به قله‌هایی رفیع و سترگ دست یافت و شاگردانی برجسته و فاضل تقدیم حوزۀ علمیۀ قم کرد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
نظرات

فرزاد شایان

سلام بنده به شخصه ناظر بر تمام سختی های جناب عباسی اقدم بودم و طی این چندسال تنها دقدقه ایشان این بود که در مورد علامه مطلب مفید و بدردبخور کم هست لذا باید کتابی نوشته شود که کل زندگی علامه رو بازگو کند و اینکه دارای سند باشد....بنده لذت بردم از این نوع نگارش و متفاوت نویسی ...خداوند به قلم ایشان برکت بیشتری دهد تا امثال بنده بتوانند ضمن آشنایی با بزرگان از خواندن کتاب لذت ببرند....یاحق

25 آبان 1401

شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما