loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

شکل دهی به آینده انقلاب صنعتی چهارم

راهنمایی برای ساختن جهانی بهتر

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 101653 10003022
80,000 76,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

جهان بر سر یک دوراهی قرار دارد، نظام های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی ای که حدود نیم قرن به سیاست های ملی و جهانی شکل داده اند در حال از دست دادن اثربخشی خود هستند.
اعتماد عمومی به شرکت ها، دولت و رسانه ها به اندازه ای کاهش یافته که بیش از نیمی از مردم جهان احساس می کنند نظام موجود درحال فروپاشی است.
در این بافت سیاسی و اجتماعی متزلزل، با چالش هاو فرصت های مجموعه ای از فناوری های نوظهور، از جمله هوش مصنوعی، زیست فناوری ها، مواد پیشرفته و رایانش کوانتمی، مواجه هستیم که تغییرات شگرفی در نحوه زندگی ما ایجاد خواهد کرد و انقلاب صنعتی چهارم را تشکیل می دهند.

کتاب حاضر، در دو بخش تدوین شده است :
بخش اول تشریح چالش ها و اصول حیاتی ایجاد یک آینده انسان محور، بررسی روابط فناوری های انقلاب صنعتی چهارم و ارائه چارچوبی برای شناخت و تقویت نقش ارزش ها و اصول در فناوری های نوظهور می پردازد.
بخش دوم اثرات بالقوه فناوری های نوظهور و دلیل اهمیت آن ها را تشریح می کند.

با این حال، همه می توانند و باید به نحوه تاثیرگذاری فناوری های جدید برخود شکل دهند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما