loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

بازخوانی آرای فیلسوفان غربی در باب علوم انسانی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 101719 10003022
200,000 180,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

بازخوانی آراء و اندیشه‌های فیلسوفان از گذشته تاکنون با رویکرد اکتشافی و دنبال کردن رد پای علوم انسانی در آن، می‌تواند برای بالندگی و رشد بیشتر این علوم مؤثر واقع شود. همچنین تسلط بر انواع روش‌های تبیینی و چالش‌های هر کدام از آنها می‌تواند ما را در بازسازی علوم انسانی بر اساس دیدگاه‌های اسلامی توانمند سازد.

گروه علمی فلسفه علوم انسانی مجمع عالی حکمت اسلامی بر اساس رسالت خود در علوم عقلی، با دعوت از اساتید صاحب‌نظر، در خصوص مهمترین فیلسوفان غرب و بحث و تبادل نظر درباره محورهای زیر به این مهم پرداخته است:

گزارشی از آراء و دیدگاه‌های فیلسوف مورد نظر؛ 2. دیدگاه‌های اختصاصی آن فیلسوف درباره علوم انسانی یا استلزامات آن در این زمینه؛ 3. نقد و بررسی دیدگاه‌ها.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما