loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

داستان های بی دانه 1: دیوی که آدم شد

ناشر به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی)

نویسنده محمد میرکیانی

تصویرگر محمدحسین صلواتیان

سال نشر : 14301

تعداد صفحات : 40

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 101763 10003022
25,000 23,750 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مجموعه پنج جلدی داستان‌های بی‌دانه با زیر شاخه نام‌های «دیوی که آدم شد»، «فرار فضایی»، «کلاه نو»، «آواز سوزن» و «آخرین ماهی»، از آثار محمد میرکیانی توسط کتاب‌های مهتاب، در انتشارات به نشر منتشر شد.

داستان‌های بی‌دانه در برگیرنده 50 داستان بسیار کوتاه در پنج جلد بوده که در هر جلد 10 داستان بسیار کوتاه یا به قول نویسنده، بچه داستان به چاپ رسیده است.

نویسنده در مقدمه کوتاهی نوشته است: همان طور که انگور بی دانه داریم، داستان بی دانه هم داریم! همان طور که انگور بی دانه راحت خورده می‌شود، داستان بی دانه هم آسان خوانده می‌شود!

در کتاب‌های پنج‌جلدی داستان‌های بی دانه، شما خیلی راحت و آسان بچه داستان‌هایی را می‌خوانید که برای کمی (فکر کردن) نوشته شده اند. اگر بعد از خواندن هریک از داستان‌های بی دانه شما تنها به اندازه‌ی یک (حبه‌ی انگور) فکر کنید، من پاداشم را گرفته ام!

همچنین تصاویر و تمام رنگی کتاب هم اثر هنرمندانه محمدحسین صلواتیان است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما