loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

آسیب های اجتماعی از صحنه نظر تا میدان عمل

ناشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی

نویسنده مهدی مولائی آرانی

سال نشر : 1401

تعداد صفحات : 236

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 101772 10003022
95,000 85,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در سالیان اخیر، سازمان‌ها و مؤسسات و افراد زیادی برای مدیریت مسئلۀ «آسیب‌های اجتماعی» فعال شده‌اند. این کتاب می‌تواند مقدمه‌ای تلقی شود که هر نهاد و سازمان، قبل از ورود به این میدان، شناخت بیشتر و بهتری از نظریات و فعالیت‌های کنشگران پیدا کند. بر این اساس در فصل دوم کتاب، مروری بر تعاریف مسئلۀ اجتماعی و مهم‌ترین نظریات حوزۀ مسائل اجتماعی در قالب دو دستۀ کلانِ عینی‌گرا و ذهنی‌گرا شده است؛ در فصل سوم سازمان‌های عضو شورای اجتماعی کشور- به عنوان عالی‌ترین شورای متصدی در این حوزه- از سه حیث اهداف سازمانی، مخاطب و سطح و قلمرو فعالیت مورد بررسی قرار گرفته است؛ در فصل چهارم نیز برخی تجارب و فعالیت‌های گروه‌های مردمی فعال در عرصۀ کاهش آسیب‌های اجتماعی تحلیل شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما