loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

رستم ایران شهر

خاطرات مردم سیستان و بلوچستان از ایام شهادت حاج قاسم سلیمانی

ناشر راه یار

گردآورنده کتاب فریده الیاسی فرد

تحقیق و تنظیم کتاب فاطمه نیکبخت

سال نشر : 1401

تعداد صفحات : 112

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 101948 10003022
30,000 27,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب ‌با تحقیق ‌ نیکبخت و قلم‌ ‌ الیاسی‌فرد روایت خاطرات مردم سیستان‌وبلوچستان از روزهای شهادت حاج قاسم سلیمانی است. حاج قاسم سلیمانی، تجلی تمام آرمان‌های انقلابی و اسلامی مردم ایران بود و هست. مردم ایران در سوگ شهادت سردار بزرگ و پرافتخارشان، جلوه‌های بی‌نظیری از عشق و ارادت به پهلوان و قهرمان بی‌بدیل زندگی‌شان، خلق کردند. مردم خونگرم و ولایتمدار استان سیستان و بلوچستان هم که محبت ویژه‌ای به حاج قاسم داشتند، غرق در عزای این بزرگمرد شدند. سردار سلیمانی هم، به مردم خطه سیستان علاقه‌ای خاص داشت. این پیوند محبت، از سال‌های دفاع‌مقدس ایجاد شده بود، از لشکر 41 ثارالله که حاج قاسم، فرماندهی آن را به‌عهده داشت. این لشکر از نیروهای 3استان کرمان و هرمزگان و سیستان و‌بلوچستان تشکیل شده بود که گردان 409 این لشکر، از غیورمردان استان سیستان و بلوچستان بودند. شهید حاج قاسم میرحسینی از دلاورمردان استان سیستان و بلوچستان، قائم‌مقام حاج قاسم سلیمانی در لشکر41 ثارالله بود. در معرفی این کتاب آمده است: «رستم، شخصیت اسطوره‌ای است که فردوسی آن را آفریده بود اما پس از گذشت قرن‌ها، مردم ایران، پهلوانی را با چشمان خود دیدند که واقعی بود. افسانه نبود. قهرمان واقعی مردم ایران، سردار حاج‌قاسم سلیمانی بود؛ کسی که در همه زندگی‌اش جز بر خدا تکیه نداشت و همیشه در حال خدمت به مردم مظلوم بود.»
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما