loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

دانشمندان مسلمان 1: ابن سینا

ناشر کتاب جمکران

نویسنده مرضیه بابازاده

تصویرگر کوثر رضایی

سال نشر : 1402

تعداد صفحات : 42

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 102067 10003022
45,000 40,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

همیشه در طول تاریخ کسانی بودند و هستند که در پیشرفت علم و حرکت رو به جلوی انسان‌ها تاثیر بسزایی داشته‌اند اما آیا تا به حال فکر کرده‌اید این افراد موفق و مشهور چگونه به این جایگاه رسیده‌اند؟ چه سختی های کشیده اند ؟ زندگیشان چطور بوده؟ چه کودکی داشته اند؟

در مجموعه دانشمندان مسلمان با زندگی چهار نفر از این آدم های مشهور آشنا می شویم . دانشمندان مسلمانی که تاثیر زیادی در پیشرفت علم در جهان داشته اند و امروزه کتاب هایشان در سرتاسر دنیا به عنوان کتاب مرجع استفاده می شود.

مجموعه چهارجلدی دانشمندان مسلمان که برای گروه سنی دبستان نوشته شده به زندگی ابن سینا ، خواجه نصیرالدین طوسی، شیخ بهایی و ملاصدرا پرداخته است. خواندن این مجموعه به کودکان کمک می‌کند تا به شناخت بهتری از دانشمندان و اندیشمندان ایرانی دست‌یابند.

این مجموعه برای کودکانی که به آشنا شدن با زندگی افراد مشهور به خصوص دانشمندان علاقه دارند، جذاب خواهد بود.

اولین جلد از این مجموعه برای آشنایی با زندگی دانشمند بزرگ ابن سینا به رشته تحریر در آمده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما