49,000
تومان
4 ٪
46,600
تومان
افزودن به سبد خرید

مغز شگفت‌ انگیز من، شب بخیر!

مجموعه کتاب های باشگاه مغز کودکان

دسته بندی: کودکان و نوجوانان

ناشر: مهرسا

نویسنده: جوآن دیک

تصویرگر: نیلی داجت

سال نشر: 1401

تعداد صفحات: 36

فروش پیامکی این محصول
معرفی کتاب
مشخصات
نظرات کاربران
بریده های انتخابی شما

معرفی کتاب

در طول روز، مغزت برای غذا خوردن، راه رفتن، بازی کردن با دوستان و یادگیری چیزهای جدید به تو کمک می‌کند، اما آیا می‌دانستی که توهم با خواب خوب شبانه می‌توانی باعث رشد بهتر مغزت شوی؟وقتی که خوابی یا داری استراحت می‌کنی، مغزت کارهای مهم زیادی را انجام می‌دهد! در واقع مغز هیچ وقت نمی‌خوابد! چطور؟! چه کارهایی انجام ‌میدهد؟چه عجیب!
کتاب (مغز شگفت‌انگیز من، شب بخیر!) به همه‌ی سوالات تو در این زمینه پاسخ می‌دهد.

کارشناسان می‌گویند:
اسکول لایبری کانکشن (School Library Connection): انتخابی ناب برای کتاب‌خانه‌هایی که می‌خواهند کتاب‌های جدید و به‌روزی در زمینه‌ی سلامت بدن داشته باشند.
بوک‌لیست (Booklist): متحوای کتاب {...} نشان می‌دهد که چگونه کارکردهای مغز به یادگیری، انعطاف‌پذیری و تصمیم‌گیری بهتر و سلامت فرد کمک می‌کند. {...} کودکان شادابی که در کتاب هستند، محتوا و تصاویر کتاب را جذاب‌تر می‌کنند.
اسکول لایبری ژورنال (School Library Journal):این کتاب با محتوای علمی و دلپذیر درباره‌ی کشف راز خواب و مغزِ انسانِ دانش‌پژوه کتاب‌خوان‌ها را درگیر می‌کند. ‌
یوث سرویسز بوک (Youth Services Book):هرکسی که بخواهد اطلاعات ساده و جامعی درباره‌ی عملکرد مغز داشته باشد، از این کتاب خوشش میاد.

خوانندگان می‌گویند:
«چرا باید بخوابم؟» سوالی است که مرتب در خانه‌ی ما پرسیده می‌شود. عاقبت من با اطلاعات کاربردی توانستم به این سوال جواب بدم که چرا خواب مهم است. این کتاب از تصاویر زیبا و علمی استفاده می‌کند تا به کودکان توضیح دهد که مغز چه فعالیت‌هایی بعد از خواب، انجام می‌دهد. این کتاب برای کودکان کنجکاو دوره‌ی ابتدایی، فوق‌العاده است.
این کتاب فوق‌العاده است، یک کتاب محشر غیرداستانی برای کودکان و بزرگسالان. پیداکردن چنین کتاب‌هایی برای کوچولوها کمی سخت است. این کتاب اطلاعات مفید و زیادی درباره‌ی نحوه‌ی عملکرد مغز به کودک می‌دهد. تصاویر کتاب به خوانش کتاب کمک می‌کند، مثلا کلمات خاصی برای تاکید بیشتر، با رنگ‌های متفاوتی نشان داده شده‌اند. کودکان با نژاد و رنگ مختلف در کتاب دیده می‌شوند و به جذابیت تصاویر کتاب می‌افزاید.

اطلاعات کتاب

برای ارسال دیدگاه لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام

برای ثبت بریده ای از کتاب لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام