loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

عاشق مغزت باش!

سفری به دنیای شگفت انگیز مغز

ناشر مهرسا

نویسنده لئان بوچرگیل

مترجم زهرا آقابابایی

سال نشر : 1401

تعداد صفحات : 32

چاپ تمام شده ؛ درصورت چاپ مجدد به من اطلاع بده notify me

معرفی کتاب

شاید در ابتدا مطالعه درباره‌ی مغز، آشنایی با بخش‌های مختلف آن و وظایف هر بخش و کارهای مهمی که مغز انجام می‍دهد، کاری حوصله سربر و بی‌فایده به نظر برسد، اما اگر بدانی درون سرت چه عضو قدرتمند و شگفت‌انگیزی پنهان شده، شاید دلت بخواهد با آن آشنا شوی. فعلا همین‌قدر بدان کارهایی که در طول روز انجام می‌دهی، جملاتی که بر زبان می‌آوری، شادی و غم، ترس‌ها و اضطراب‌ها و حتی خواب شبانه‌ات، همه و همه زیر سر مغز است!
حالا تو به یک سفر جذاب و هیجان‌انگیز به دنیای شگفت‌انگیز مغزت دعوت شده‌ای. حاضری؟ برو برویم...

کودکان با این کتاب به یک گردش علمی به چهار لوب‌ مغز انسان می‌روند و یه‌عالمه شگفتانه‌ی علمی درباره‌ی مغز می‌آموزند.

خوانندگان می‌گویند:
من این کتاب را برای دخترم خریدم و او واقعا عاشقش شد، او و پرستاش که به دانشگاه می‌رود! تصاویر رنگارنگ هستند و مخاطب را درگیر می‌کنند. محتوا هم دقیقا به درد کسانی می‌خورد که می‌خواهند از سازوکار مغز بیشتر سردربیاورند.
چند وقت پیش دخترم باید تست نوار مغز می‌داد، این کتاب خیلی به او کمک کرد تا از این موضوع نترسد و بفهمد دقیقا چه اتفاقی در مغز می‌افتد. او تصاویر کتاب را دوست داشت و خوشحال بود که می‌تواند از این موضوع نسبتا سردربیاورد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما