29,000
تومان
4 ٪
27,600
تومان
افزودن به سبد خرید

آرامش

حرف‌ های بزرگ برای آدم‌ های کوچک

دسته بندی: کودکان و نوجوانان

ناشر: مهرسا

نویسنده: هلن مورتیمر

تصویرگر: کریستینا تراپینس

سال نشر: 1401

تعداد صفحات: 30

فروش پیامکی این محصول
معرفی کتاب
مشخصات
نظرات کاربران
بریده های انتخابی شما

معرفی کتاب

تا حالا با خودت فکر کرده‌ای، آرامش یعنی چه؟
این کتاب با حرف‌هایش به تو کمک می‌کند تا حواست را متمرکز کنی و دنیایت را پر از آرامش کنی.
کلمات و عبارات مثل «تنفس» و «تعادل» این مجموعه بادقت انتخاب شده‌اند تا والدین و کودکان تنها بر آرامش و مقابله با نگرانی‌ها تمرکز کنند. کودکان با این کتاب‌ها، کلمات جدید را کشف می‌کنند و معنی آن را می‌فهمند و می‌توانند درباره‌ی اولین تجربه‌هایشان و احساسات جدیدشان با اعتماد‌به‌نفس صحبت کنند.

کارشناسان میگویند:
آدرین بتـوون (Adrian Bethune): من و پسرم این کتاب‌ها را خیلی دوست داریم. کتاب تصاویر زیبایی دارد و سرشار از گفت‌وگوها و مفاهیم ارزشمندی مثل شجاعت و مهربانی برای کودکان هستند. این کتاب‌ها منبع خوبی برای والدین و معلم‌هاست تا به کودکان کلملاتی را که برای بروز احساسات نیاز دارند آموزش بدهند.

خوانندگان می‌گویند:
این کتاب‌ها برای کودکان فوق‌العاده هستند، به محض اینکه کتاب را خواندیم دختر پنج ساله‌ام سریع گفت که خواهر دوازده سال‌اش باید با لحن آرام‌تری با او صحبت کند.
این کتاب به دنبال کلمات کلیدی درباره‌ی احساسات متفاوتی که ما هر روزه تجربه می‌کنیم. این کتاب هر احساس را به‌گونه‌ای برای کودک توضیخ می‌دهد که او بفهمد همه‌ی آدم‌ها این احساسات را تجربه می‌کنند.
این کتاب برای خواندن با بچه‌ها بی‌نظیر است، خیلی خوب می‌توانید گفت‌وگو را با او شروع کنید تا اگر آن‌ها احساسی دارند که درکش نمی‌کنند با شما حین خواندن این کتاب در میان بگذارند.

حرف‌های بزرگ برای آدم‌های کوچک را دانشگاه معتبر اکسفورد چاپ کرده، این مجموعه نه‌تنها با زبانی کودکانه بر احساسات کودکان تمرکز می‌کند، بلکه با محتوای آموزشی ارزشمندی که دارد به رشد هوش هیجانی کودک کمک می‌کند

اطلاعات کتاب

برای ارسال دیدگاه لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام

برای ثبت بریده ای از کتاب لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام