loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

The legend of the young archer

افسانه تیرانداز جوان

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 104195 10003022
40,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در کتاب حاضر افسانه جوانی به نام «رعد» بازگو می‌شود که بزرگ‌ترین آرزویش کسب مهارت در تیراندازی و شکست دادن قهرمان تیراندازی شهرشان به نام «طوفان» است. «رعد» برای فراگیری فنون تیراندازی عازم سفری طولانی می‌شود و در پی آن، به سرزمین ختن، نزد استاد تیراندازی می‌رود. استاد که «نسیم» نام دارد، طی چند سال سه کار مهم را به او می‌آموزد: باز نگه داشتن چشم‌ها و پلک نزدن، چیزهای کوچک را بزرگ دیدن و چیزهای بزرگ را کوچک دیدن.
به این ترتیب رعد به تیرانداز چیره‌دستی تبدیل می‌شود و به سرزمین خود باز می‌گردد. روز مسابقه تیراندازی فرا می‌رسد. اما در لحظه موعود که رعد می‌بایست با «طوفان» رقابت کند، رعد رقیب تنومندش را آن قدر کوچک می‌بیند که مسابقه دادن با او را در شان خود نمی‌یابد. از همین رو از ادامه مسابقه خودداری می‌کند.
کتاب با طرح‌هایی رنگی همراه است. این افسانه برای گروه سنی «ج» به طبع رسیده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما