loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

بازار بتان: خرده فرهنگ هواداری از سلبریتی های سینمایی

5 (1)
خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 104891 10003022
160,000 144,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب بازار بتان، یکی از نخستین آثار به زبان فارسی در حوزۀ مطالعات هواداری است که به‌صورت مستقل و تخصصی به موضوع هواداری از چهره‌های مشهور و سلبریتی‌ها با تمرکز بر سلبریتی‌های سینمایی پرداخته است.

در کتاب بازار بتان، ضمن مرور برخی از مفاهیم کلیدی این حوزه همچون هوادار، هوادارانه‌شدن، آیدل، سلبریتی، ستاره، قهرمان و ...، تطورات مطالعات هواداری، نظریات و رویکردهای گوناگون به هویت‌یابی هواداران از سلبریتی‌ها و تعاملات هواخواهانه و هوادارانۀ آن‌ها با این چهره‌ها طرح شده است.
نمود هویت هواداران در فضای واقعی و بازنمود آن در فضای مجازی، از دیگر موضوعات این کتاب است.
همچنین در بخش طلایی و اساسی کتاب، به جماعت‌های هواداری و ویژگی‌های شبه‌فرقه‌ای گروه‌های هواداری همچون برگزاری آیین‌های هواداری، بهره‌گیری از شعارها، القاب، تقویم مخصوص هواداری و ... پرداخته شده است.

بازار بتان به قلم معصومه شمس و عبدالله بیچرانلو توسط پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی منتشر شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما