190,000
تومان
5 ٪
180,500
تومان
افزودن به سبد خرید

آینده روی دور تند: فروپاشی امپراتوری صهیونیستی انگلیسی - آمریکایی

دسته بندی: صهیونیسم و استکبار بین المللی

ناشر: مرکز اسناد انقلاب اسلامی

نویسنده: ماتیاس چانگ

سال نشر: 1401

تعداد صفحات: 460

1
فروش پیامکی این محصول
معرفی کتاب
مشخصات
نظرات کاربران
بریده های انتخابی شما

معرفی کتاب

کتاب آینده روی دور تند، نوشته ماتیاس چانگ درباره فروپاشی امپراتوری صهیونیستی انگلیسی - امریکایی است و با ترجمه محمد عرب زاده و وحید مختار زاده در انتشارت مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر شده است.
رژیم صهیونیستی تنها دریافت کننده ی کمک های آمریکاست که موظف نیست درباره ی نحوه ی هزینه ی آن پاسخگو باشد، معافیتی که به واسطه ی آن، آمریکا نمی تواند مانع از هزینه ی این پول ها در اموری شود که حتی با آن ها مخالف است.
این رژیم، دریافت کننده ی بیشترین کمک های اقتصادی و نظامی از جنگ جهانی دوم به بعد بوده و مجموع کمک های مستقیم آمریکا به اسرائیل سالانه حدود یک پنجم بودجه ی کمک های خارجی آمریکاست.
همچنین آمریکا دائما از اسرائیل حمایت دیپلماتیک می کند و قطعنامه های مختلف شورای امنیت سازمان ملل متحد علیه اسرائیل را وتو کرده است. این اثر به سلطه ی صهیونیست ها بر ارکان سیاست گذاری و تصمیم سازی ایالات متحده و تحلیل سیاست های توسعه طلبانه و جنگ طلبانه ی آنها در جهان پرداخته است.
نویسنده ضمن تحلیل این سیاست های معتقد است امپراتوری صهیونیستی انگلیسی – آمریکایی در حال فروپاشی است و صدای نفس های پایانی رژیم صهیونیستی شنیده می شود.

اطلاعات کتاب

برای ارسال دیدگاه لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام

برای ثبت بریده ای از کتاب لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام