17,000
تومان
4 ٪
16,200
تومان
افزودن به سبد خرید

آستان قدس رضوی در کلام امام و رهبری

به انضمام نقشه راه فرهنگی آستان قدس رضوی (افق پنج ساله 1397 - 1401)

دسته بندی: بیانات و سیره عملی امام و رهبری

ناشر: به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی)

نویسنده: محمدرضا طاهری

سال نشر: 1397

تعداد صفحات: 151

فروش پیامکی این محصول
معرفی کتاب
گزیده کتاب
مشخصات
نظرات کاربران
بریده های انتخابی شما

معرفی کتاب

کتاب آستان قدس رضوی در کلام امام و رهبری که به همت حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا طاهری منتشر شده است، آستان قدس در کلام امام و رهبری بررسی می‌شود و در انتشارات به نشر منتشر شده است.

کتاب آستان قدس در کلام امام و رهبری دو فصل دارد. در فصل اول، آستان قدس رضوی از منظر امام راحل قدس الله نفسه زکیه و رهبر معظم انقلاب بررسی می‌شود.
در فصل دوم: نقشهٔ راه فرهنگی آستان قدس رضوی (افق پنج‌ساله 1397- 1401) ،منشور هفت‌گانه ابلاغی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) برای آستان‌قدس آمده است
و فصل سوم: خلاصه بیانات مقام معظم رهبری (ادام الله ظله الوارف) در خصوص آستان قدس رضوی است.

گزیده کتاب

ما امروز باید ببینیم که خادم علی‌بن‌موسی‌الرضا (ع) چه تکلیفی دارد آن کسانی که این لباس مقدس تنشان هست در محل کسبشان، در محل سکونتشان، در محله‌شان و هر جایی که حضور دارند بایستی حضور جوری باشد که مردم از آنها چیزی بیاموزند.
لباسها و مسئولیتها حقیقت این است که یک بارهایی بر دوش ماها می‌گذارد چاره‌ای نداریم که این بار را تحمل کنیم، ای بسا کارهایی و روشهایی که برای مردم عادی جایز است اما برای آن کسی که در لباس خدمت منتسب اهل‌بیت (ع) هست شاید ناروا باشد یعنی یک تقیدات بیشتری را این لباس و این مسئولیت و این ادعا که ما وابسته به این خاندان هستیم می‌طلبد.

اطلاعات کتاب

برای ارسال دیدگاه لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام

برای ثبت بریده ای از کتاب لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام