loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مرگ اندیشی در ادیان ابراهیمی

ناشر آرما

نویسنده عبدالله غلامرضاکاشی

ویراستار سمیه سادات حسینی

سال نشر : 1402

تعداد صفحات : 460

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 105785 10003022
222,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

معنای زندگی و نسبت آن با مرگ و بسیاری از سوال ها و ابهام های دیگر از جمله بحث های مناقشه برانگیزی هستند که مرگ را برای آدمی مسئله کرده اند و همواره فکر و ذهن او را به خود مشغول داشته اند.

با توجه به جایگاه مرگ و مرگ اندیشی در ساختار نظام نظری و عملی آدمی در گذشته و حال و اهمیتی که این مقوله برای ادیان دارد، کتاب حاضر در پی بررسی آن است که اولا در کتاب مقدس و دیگر منابع و متون سه دین یهود و مسیحیت و اسلام چه طرز تلقی از مرگ ارائه شده است.

به تعبیر دیگر، از کدام ایماژها درباره پدیده مرگ استفاده شده است؟ ثانیا چه خوانشی می شود از این ایماژ ها درباره مرگ و معنای زندگی داشت؟ ثالثا این ادیان چه رهیافت هایی برای کنترل یا تقلیل اضطراب مرگ ارائه می کنند؟ همچنین از مقایسه میان آموزه های ادیان نیز در خصوص پرسش های یاد شده فرو گذار نشده است.

کتاب مرگ اندیشی در ادیان ابراهیمی به قلم عبدالله غلامرضاکاشی نوشته شده و در انتشارات آرما منتشر شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما