loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

چگونه بزرگسال تربیت کنیم؟: فرار از دام فرزندپروری افراطی و تربیت فرزندی موفق

ناشر امیرکبیر

نویسنده جولی لیت کات - هیمز

مترجم مریم صراف تهرانی

سال نشر : 1401

تعداد صفحات : 360

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 105942 10003022
180,000 171,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

چرا در شش‌وبش کاری مانده‌ایم که بشر قرن‌ها و خیلی پیش از ظهور وب‌سایت‌ها و تحقیقات علمی فرزندپروری با موفقیت انجام داده است؟ چرا خیلی از پدران ‌و مادران از تجربۀ پدرومادری با نام بحران یاد می‌کنند؟ «بحران» شاید کلمۀ خیلی وزینی باشد، ولی داده‌ها نشان می‌دهد که این‌طور نیست.
سخنران تد (TED Talk) جنیفر سنیور، نویسندۀ کتاب همۀ لذت و بی‌هیچ‌ لذت: تناقض در فرزندپروری‌ نوین

مستقل و آزاد بودیم. الان تصور بچه‌ای آن‌قدر مستقل و آزاد غیرممکن است و این از نظر اجتماعی، شکست بزرگی است. امیدوارم دوباره بتوانیم لذت بازی دلبخواهی با بچه‌های همسایه را که برای نسل من از بدیهیات بود، بازگردانیم. این بهترین هدیه‌‌‌ای است که می‌توانیم به فرزندانمان بدهیم.

چگونه بزرگسال تربیت کنیم؟: فرار از دام فرزندپروری افراطی و تربیت فرزندی موفق نوشته جولی لیت کات-هیمز است و با ترجمه مریم صراف طهرانی در انتشارات امیر کبیر به چاپ رسیده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما