loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

عروس نجف: روایت زندگی علیه بحرینی مادر شهید مصطفی انجم افروز

5 (1)

ناشر حماسه یاران

نویسنده فاطمه انجم افروز

ویراستار مریم کتابی

سال نشر : 1402

تعداد صفحات : 167

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 105995 10003022
65,000 61,800 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب عروس نجف، روایت زندگی علیه بحرینی مادر شهید مصطفی انجم افروز، به قلم فاطمه انجم افروز، خواهر شهید، توسط انتشارات حماسه یاران به چاپ رسیده است.

«عروس نجف» داستان یک مادر است؛ مادری که فرزندانش تمام شیرینی زندگی‌اش هستند، فرزندانی که یک به یک می‌آیند و شور و حرارت خانه‌اش را بیشتر می‌کنند.
داستان یک مادر که سیدِ شهدایِ هنرمندِ دشتی در دامن او پا می‌گیرد و بزرگ می‌شود. مادری که لحظات شیرین و قابل لمس زندگی‌اش نه فقط در ایران، که در عراق هم رقم می‌خورد و در گذران عمرش، روزهایی پر فراز و نشیب را تجربه می‌کند.

همه خشکمان زده بود. فاطمه سمت در قدم برداشت. پدرش با تندی داد زد: وایسا سر جات!
دست فاطمه سمت چفت در رفت. سرش داد زدم: فاطمه! در رو باز نکنی!
مردد سر جایش ایستاد. نمی دانم توی سرش چه می گذشت؟! مامور قنداق تفنگش را لای دری که حالا قدری از آن باز شده بود گذاشت و نعره زد: در رو باز کن ببینم!
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما