loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

قاب های روی دیوار: روایت زندگی فاطمه کرمی، مادر شهیدان انجم شعاع

ناشر حماسه یاران

نویسنده اختر بیجاد (رها)

ویراستار مریم کتابی

سال نشر : 1402

تعداد صفحات : 224

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 105997 10003022
85,000 80,800 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب قاب های روی دیوار، روایت زندگی فاطمه کرمی، مادر شهیدان انجم شعاع، به قلم اختر بیجاد (رها) توسط نشر حماسه یاران منتشر شده است.

قاب های روی دیوار روایت بزرگ بانویی است که مادر و خواهر شهید و همسر جانباز و رزمنده‌ای است که هفت سال راننده حاج قاسم بود.

دو قطره اشک گوشه چشم هایم جمع شده اند، اما نمی ریزند.
روی صندلی می نشینم و سجاده را جلویم پهن می کنم. نمازم تمام شده که حاجی وارد اتاق می شود. بوی عطرش در ریه هایم می پیچد. امانت هایی را که خداوند به من داده بود، یک به یک پس دادم. گره چادرم را از زیر چانه باز می کنم. به حاجی نگاه می کنم که رو به نقطه نامعلومی لبخند می زند. گرد پیری روی صورتش نشسته. چقدر شکسته شده! با آنکه کمرش از این همه داغ خمیده، اما لبخند از روی لب هایش محو نمی شود. مدام می گوید:
"الهی رضا برضائک. اگه ده تا پسر دیگه هم داشتم، خرج این مردم و انقلاب می کردم. خدا همین تعداد کمش را هم از ما قبول کنه. فاطمه جان! الحمدلله که امانت های خدا را بهش برگردوندیم. ان شاء الله که از جفتمون راضی باشه."
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط
بازدیدهای اخیر شما