loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

بر فراز معرکه

ناشر روزبهان

نویسنده رومن رولان

مترجم سپهر یحیوی

ویراستار ملیکا قاسمی

سال نشر : 1402

تعداد صفحات : 186

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 106069 10003022
230,000 218,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب برفراز معرکه نوشته رومن رولان است و با ترجمه سپهر یحیوی در انتشارات روزبهان منتشر شده است.

وقتی به ملتی هجوم برده می‌شود، تنها وظیفه‌اش دفاع از مرزهای میهنش نیست؛ باید به دفاع از خود نیز بپردازد. باید خویشتن را از بند خیال‌پردازی‌ها، بی‌عدالتی‌ها و ندانم‌کاری‌هایی رها کند که در پی این بلای بزرگ بر او رفته‌است.
هر کسی را در این میانه کاروباری است: لشکریان به حفاظت از خاک میهن کمر می‌بندند و مردان اندیشه‌ورز، سنت فکری وطن را پاس می‌دارند. اگر اینان اندیشه را در خدمت احساسات مردمان‌شان قرار دهند، بعید نیست خود این اندیشه‌ورزان به ابزاری برای تحقق این احساسات بدل شوند.
اما در این صورت، با خطر خیانت به روح ملت‌شان روبه‌رو می‌شوند؛ روحی که بخش عظیمی از میراث آن مردم به شمار می‌رود. تاریخ، روزی به حساب یکایک ملت‌های درگیر جنگ خواهدرسید و مجموع اشتباه‌ها، دروغ‌ها و دیوانگی‌های نفرت‌بار آنها را بر کفۀ ترازو خواهدگذاشت. پس بکوشیم که در پیشگاه او، سهم ما از این مسائل اندک و بارمان سبک باشد…
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما