loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

پسران هاردی 6: معمای جاده ی ساحلی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 106087 10003022
50,000 47,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

فرانک و جو قصد دارند به دوستشان، جک، کمک کنند تا گنجی را که نیاکان مهاجرش پنهان کرده‌‌اند، به دست آورد. دو کارآگاه جوان تنها یک سرنخ در دست دارند و آن هم پیغامی رمزی و بریده بریده است. اما از خطر باند خلافکاری که پیش‌رویشان است، هیچ خبر ندارند.
پسران هاردی6: معمای جاده ی ساحلی نوشته فرانکلین دیکسون است و با ترجمه پیمان اسماعیلیان در انتشارات محراب قلم منتشر شده است.
کتاب معمای جاده ی ساحلی ششمین کتاب از مجموعه کتاب های پسران هاردی است. مجموعه کتاب های پسران هاردی شامل داستان های دیگر نیز می باشد: راز گنجینه ی برج، خانه ی روی صخره، معمای آسیاب قدیمی، دوستان گمشده، در جست و جوی گنج پنهان، معمای جاده ساحلی، راز بزرگ فرودگاه، معمای جزیزه‌ی کابین، نشان روی در، راز غارها، رخداد شبانه و شبح پنهان و...
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما