loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

The last chance

حتما بر می گردد | انسان شناسی برای کودکان

ناشر محیی

نویسنده علیه محقق

مترجم سمیه سهرابی

تصویرگر ربابه قاسمی

سال نشر : 1402

تعداد صفحات : 32

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 107366 10003022
50,000 45,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب The last chance ترجمه انگلیسی کتاب حتما بر می گردد از مجموعه انسان شناسی برای کودکان تالیف علیه محقق است که توسط نشر محیی به چاپ رسیده است.

در داستان «حتما برمی‌گردد» کودک در سفری تاریخی به شهر نینوا می‌رسد. شهری که در تاریخ پرفراز و نشیب خود شاهد ظهور و سقوط تمدن‌های زیادی بوده. یکی از این فرازها داستان یونس نبی(ع) و مردم نینواست.

این داستان تنها نمونه در تاریخ است که مردمی پس از دیدن نشانه‌های عذاب به سوی پیامبر خویش بازگشته و موفق شده‌اند از عذاب الهی رهایی یابند. این داستان، قصه‌ی پرکشش و جذاب مردمی است که می‌فهمند برای ادامه‌ی زندگی و قدم گذاشتن در صراط مستقیم احتیاج به راهنمایی‌های متخصصی دارند که راه و بیراهه را نشان‌شان دهد، زیرا رسیدن به اصل و ریشه در شناخت خویش، اولین و مهم‌ترین قدمِ هر انسان در مسیر زندگی است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
بازدیدهای اخیر شما