loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

شعر غارت شده

ناشر دفتر نشر معارف

نویسنده محسن هجری

ویراستار افسانه غفوری

سال نشر : 1402

تعداد صفحات : 144

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 107661 10003022
85,000 76,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب شعر غارت شده بنا بر زندگی ابن یمین، شاعر پارسی زبان ایرانی که در زمان مغول ها می زیسته نوشته شده است. شعر غارت شده به قلم محسن هجری توسط دفتر نشر معارف به چاپ رسیده است.

آخرین حاکمان مغول از تخت به زیر کشیده می‌شوند. جماعتی به نام سربداران در خراسان ظهور می‌کنند تا یک‌ بار دیگر افسانۀ شجاعان رنگ واقعیت به خود بگیرد. افراد و گروه‌های مختلفی به این نهضت می‌پیوندند؛ ولی در میان آن‌ها یکی هست که از جنس جنگاوران و قیامگران نیست. ما می‌خواهیم او برای ما راوی آن روزها باشد.
ما با او همراه می‌شویم تا آنچه را او می‌بیند، ما هم ببینیم و آنچه را او روایت می‌کند، ما هم بشنویم. ولی او شاعر است؛ ازاین‌ رو نمی‌دانیم تا چه اندازه واقعیت را روایت می‌کند و تا چه اندازه ما را به جهان خیال خود می‌کشاند. ولی می‌دانیم که او در میانه دعوایی بزرگ قرار گرفته است که معادله‌اش مانند جنگ با مغول‌ها سرراست و روشن نیست. می‌دانیم که او محمود، پسر یمین‌ الدین و مشهور به ابن یمین، است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط
بازدیدهای اخیر شما