بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

عکاسی زیر آتش: دنیای عکاسان جنگ

ناشر انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس

نویسنده پیتر هاو

مترجم سولماز حدادیان

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 256

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 1096910003022
قابل تهیه از مراکز پخش
50,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب، داستان عکاسی جنگ است و از تجربه ده تن از معروف ترین عکاسان زنده بر گرفته شده است؛ کسانی که وقتی به جنگ می رفتند، سلاحی جز دوربین نداشتند.

این اثر، کتابی تاریخی نیست. هر چند صفحات آن با تاریخ پر شده است. دایره المعارف عکاسی جنگ نیست. حتی به طور یکسان هم به جنگ های مختلف نمی پردازد. چرا که بیشتر عکاسان زنده ی امروز به دوران ویتنام تعلق دارند. آنچه این کتاب ارائه می کند گلچینی است از داستان هایی واقعی؛ داستان هایی دلخراش، قهرمانانه، سوزناک و حتی خنده آور، از تجربه های عکاسان خط مقدم در گیری ها، از قبرس دهه ی پنجاه تا افغانستان قرن بیست و یکم میلادی.

این کتاب سعی دارد علاوه بر روایت خاطرات عکاسان در جنگ های دنیا مقدمه ای برای تولید این گونه کتب از تجربیات عکاسان ایرانی باشد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط