95,000
تومان
10 ٪
85,500
تومان
افزودن به سبد خرید

محمدجواد و راز مجسمه ها

دسته بندی: کودکان و نوجوانان

ناشر: کتاب جمکران

نویسنده: فاطمه مسعودی

شاعر:

ویراستار:

تصویرگر:

با همکاری:

سال نشر: 1402

تعداد صفحات: 147

فروش پیامکی این محصول
معرفی کتاب
مشخصات
نظرات کاربران
بریده های انتخابی شما

معرفی کتاب

کتاب محمدجواد و راز مجسمه ها اثر فاطمه مسعودی است، که توسط نشر جمکران به چاپ رسیده است.

دنیای خیالی برای همه ما جذابیت خاصی دارد علی الخصوص نوجوان‌ها که با روحیه قهرمانی میانه خوبی دارند و دلشان می‌خواهد کارهای بزرگی ترتیب بدهند. «محمد جواد و راز مجسمه ها» داستان یکی از همین نوجوان‌هاست که در مسیر عجیب و شیرینی قرار می‌گیرد. جلد اول این کتاب با نام «محمدجواد و شمشیر ایلیا» قبلا توسط انتشارات کتاب جمکران منتشر شده بود.

در جلد دوم داستان با عنوان محمدجواد و راز مجسمه ها، محمد جواد که دوسالی از اولین سفرش به باغ کتاب گذشته، دلتنگ برهان و دوستانش شده و نامه صد و بیست و یکم را برای این پرنده خوش سخن می‌نویسد. برهان راهنمای محمد جواد است که وقتی هنوز نامه صد و بیست ویکم تمام نشده، سروکله اش برای بار دوم پیدا می‌شود.،

کتاب با زبانی شیرین و به قلم خانم فاطمه مسعودی به خوبی از پس همراه کردن مخاطب نوجوان برآمده و در این بین ارزش قرآن کریم را به خواننده اش نشان داده است. سفرمحمد جواد برای نجات بچه هاییست که اسیر تاریکی شده اند.

این سفر فقط به کمک قرآن و مدد اهل بیت امکان پذیر می شود و محمد جواد در طول سفر به کمک برهان و پرنده های بهشتی دیگر، یاد می گیرد که چه باید بکند و چطور از وسوسه های تاریکی دوری کند. این مراحل در دنیای خیالی به قدری خوب ساخته و پرداخته شده که مخاطب آنرا باور می کند و با قهرمان داستان همراه می شود.

خانم سمیه رحمتی خواه، با تصویرهایی زیبا سلیقه مخاطب امروزی را لحاظ کرده وتصاویر به پیشبرد ماجراهای کتاب کمک خوبی می کند. این کتاب نوجوان ما را به دوبال معرفت به قرآن واهل بیت، مزین می کند و جای خوبی در کتابخانه یک نوجوان امروزی برای خودش می یابد.

اطلاعات کتاب

  • زبان کتاب: فارسی
  • سال نشر: 1402
  • چاپ جاری: 1
  • نوع جلد: جلد نرم
  • قطع: رقعی
  • تعداد صفحات: 147
  • ناشر: کتاب جمکران
  • نویسنده: فاطمه مسعودی

برای ارسال دیدگاه لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام

برای ثبت بریده ای از کتاب لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام