69,000
تومان
4 ٪
65,600
تومان
افزودن به سبد خرید

ایلیا نبرد ربات ها 18

جلد هجدهم ایلیا | مجموعه داستان مصور دنباله دار | همراه با واقعیت افزوده

دسته بندی: کودکان و نوجوانان

ناشر: رویاپردازان

نویسنده: ماه منیر داستانپور

ویراستار: فهیمه شانه

سال نشر: 1402

تعداد صفحات: 31

فروش پیامکی این محصول
معرفی کتاب
گزیده کتاب
مشخصات
نظرات کاربران
بریده های انتخابی شما

معرفی کتاب

مجموعه ایلیا با محوریت شخصیت‌های ابرقهرمان ایرانی تولید می‌شود.
کتاب‌های این مجموعه درباره زندگی 4 نوجوان از اقشار مختلف جامعه خواهند بود که طی اتفاقاتی به قدرت‌های خارق‌العاده دست پیدا می‌کنند و با نیروهای شریر و اهریمنی مبارزه می‌کنند.

در کتاب‌های «ایلیا» استانداردهای دنیا در زمینه کمیک استریپ رعایت شده است و از لحاظ ساختار و جلوه‌های بصری و تکنیکی جذابیت بالایی دارد. همچنین در این مجموعه در بحث‌های قهرمانی بر اساطیر ایرانی تاکید و ویژگی‌های آنها استخراج شده است. این کار در قالب جدید و شخصیت‌های به روز که قابل همذات پنداری باشند، انجام شده است. تعالیم اسلامی چون انسان کامل، اخلاق و عرفان هم به‌صورت ساده‌سازی‌شده در داستان‌های این مجموعه مستتر هستند.

زمان شکل‌گیری اتفاقات داستان‌های مجموعه «ایلیا» خلاف کمیک استریپ های پیشین، زمان حال است. علت این امر هم همذات پنداری بیشتر و کم شدن فاصله مخاطب با شخصیت های داستانی است

این کتاب برای تمامی نوجوانانی که به داستان‌ های ماجراجویانه و هیجان‌ انگیز علاقه‌ مند هستند، مناسب می باشد.
کمیک ایلیا، ضمن داشتن آموزش‌های مناسب اخلاقی و رفتاری برای کودکان، یک سرگرمی جذاب و ماجراجویانه، با کیفیت بالای تصویر و قصه برپایه‌ی فرهنگ خانواده‌های ایرانی فراهم آورده است.کتاب حاضر جلد هفدهم این مجموعه می باشد.

گزیده کتاب

شرایط برای ایلیا از همیشه سخت‌تر است. ربات‌هایی که در دل آتش به او حمله کرده بودند با بقیۀ دشمنانش فرق داشتند. نه تنها ایلیا در نبرد با ربات‌ها زخمی شده بود، بلکه ربات‌ها توانستند جلوی تله‌پورت ایلیا را هم بگیرند.
این یعنی ایلیا و دوستانش با دشمن ساده‌ای طرف نیستند و ماجرا زمانی که بفهمند شهردار پشت همۀ این ماجراهاست پیچیده‌تر خواهد شد...

اطلاعات کتاب

برای ارسال دیدگاه لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام

برای ثبت بریده ای از کتاب لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام