128,000
تومان
10 ٪
115,200
تومان
افزودن به سبد خرید

سیاست انقلابی

مجموعه مصاحبه‌ها و سخنرانی‌ های آیت‌الله مهدوی‌کنی (ره) در باب تاریخ تحولات و شخصیت‌ های انقلاب اسلامی

دسته بندی: خاطرات، زندگینامه و سفرنامه

ناشر: دانشگاه امام صادق (ع)

نویسنده: میلاد موحدیان

سال نشر: 1399

تعداد صفحات: 256

فروش پیامکی این محصول
معرفی کتاب
مشخصات
نظرات کاربران
بریده های انتخابی شما

معرفی کتاب

اثر حاضر با عنوان «سیاست انقلابی» و با محوریت بخشی از سخنرانی‌ها و مصاحبه‌های سیاسی آیت‌الله مهدوی‌کنی در رسانه‌های جمعی، در راستای بازشناسی نظرات و اندیشه‌های آن استاد فقید در حوزه تاریخ انقلاب و اندیشه سیاسی تدوین شده است.
در این اثر تلاش شده تا بیانات و نظرات سیاسی آن استاد فقید در چهار محور اصلی تاریخ دهه اول انقلاب اسلامی، دیدگاه‌های سیاسی در باب حکومت اسلامی، بزرگان انقلاب اسلامی و جریان اصولگرایی، روایت شود.
در فصل اول، به موضوعاتی پیرامون نقش و کارکرد شورای انقلاب و کمیته‌های انقلاب اسلامی پرداخته شده است.
فصل دوم کتاب، به مباحث ارزشمندی همچون تبیین اصل ولایت فقیه، جایگاه مجلس خبرگان رهبری و نقش روحانیت در دیدگاه مرحوم استاد اختصاص دارد.
فصل سوم حاوی مطالبی در باب بزرگان انقلاب همچون حضرت امام خمینی، شهید مطهری، شهید محلاتی، مرحوم آیت‌الله انواری، مرحوم علی‌اکبر پرورش و… است.
فصل پایانی کتاب نیز مشتمل بر نظرات ارزشمند آن فقید سعید در باب اخلاق انتخاباتی، مفهوم ائتلاف سیاسی، وضعیت جریان اصولگرایی و توصیه‌های ایشان پیش از برگزاری انتخابات مجلس نهم و همچنین انتخابات ریاست جمهوری یازدهم است.

کتاب سیاست انقلابی؛ مجموعه مصاحبه‌ها و سخنرانی‌های آیت‌الله مهدوی‌کنی (ره) در باب تاریخ تحولات و شخصیت‌های انقلاب اسلامی اثر علی یاسمی و میلاد موحدیان از انتشارات دانشگاه امام صادق ع منتشر شده است.

اطلاعات کتاب

برای ارسال دیدگاه لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام

برای ثبت بریده ای از کتاب لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام