loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

ناگفته های صورتی

روایت ظلم تاریخی به زنان

ناشر دفتر نشر معارف

نویسنده سید محمدحسین راجی | جمعی از پژوهشگران

سال نشر : 1402

تعداد صفحات : 361

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 110073 10003022
220,000 198,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب ناگفته های صورتی اثر سید محمدحسین راجی توسط انتشارات دفتر نشر معارف منتشر شده است.

مسئله زن همواره یکی از مهمترین مسائل چالش برانگیز در کشورهای مختلف از جمله ایران بوده است و تاکنون پژوهش‌های مختلف و متنوعی در این‌باره توسط اندیشمندان انجام شده است. اما در بررسی این موضوع، یکی از ابعادی که معمولا از آن غفلت شده بررسی ظلم به زن در طول تاریخ و توجه به منطق استعمارگران در استفاده ابزاری از زنان است؛ لذا ضرورت دارد مطالعات تفصیلی پیرامون «ابعاد منطق استعماری غـرب در مسئله زن» انجام شـود تا شیوه‌ها و روش‌هــای استعمار برای دستیابی به منافع خود از طریق سوء استفاده از این مسائل احصا شده و مصادیق آن در طول تاریخ استخراج گردد.
در ایـن راسـتـا، اندیشکده راهـبـردی سـعـداء پـژوهـش مفصلی را پیرامون «منطق استعماری غرب در حوزه زنان» آغاز نمود و با بررسی تاریخچه استفاده ابزاری استعمار از مسئله زنان در دنیا، به فهرست موضوعی این مسئله نیز دست یافت که کتاب پیشرو تفصیل این فهرست است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما