بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

قدرت نرم و امنیت نرم: چالش ها و راه کارهای فراروی جهان اسلام

ناشر : دانشگاه امام صادق (ع)

مترجم : میثم شیروانی

تعداد صفحات : 626

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 1106310003022
19,800 18,810 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

"در اثر حاضر نویسندگان، تلاش دارند تا تصویری جدید از امنیت را مستند به اصول فکری اسلام و تجربه بازیگران محوری جهان اسلام ـ چون جمهوری اسلامی ایران ـ عرضه دارند. این بررسی شامل ساختار «نرم افزارانه» تا «سخت افزارانه» می باشد. دستاورد محققان حکایت از آن دارد که امنیت اسلامی از حیث معرفت شناختی، ساختاری، کاربردی و اخلاقی مبتنی بر آموزه ها، منابع و ارکانی است که ماهیت و صبغه نرم افزاری دارند. از این منظر، نویسندگان در هشت بخش به صورت مبسوط معنا، منابع و سیاست های امنیتی جهان اسلام را تحلیل نموده اند. همچنین در این کتاب، تحقیقاتی نیز در موضوع «تروریسم و عادی سازی رابطه با اسرائیل» و به ویژه پرونده بررسی دیدگاه امام خمینی(ره)، درباره محو اسرائیل که موجب فهم جوانبی از توطئه علیه هویت اسلامی خواهد بود، ارائه شده است."
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط