بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

سر دلبران در فضائل امیر مومنان علیه السلام

ناشر : دفتر نشر معارف

نویسنده : محمدصدیق منشاوی

مترجم : محمود محققیان

تعداد صفحات : 132

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 1181410003022
6,000 5,400 تومان
افزودن به سبد سفارش

نویسنده این کتاب قاری معروف جهان اسلام منشاوی است.با توجه به اینکه نویسنده این کتاب از اهل سنت می باشد این کتاب داراری جاذبه بیشتری برای شیعیان بوده و لذا به نام سر دلبران نام گذاری شده است که اشاره به شعر معروف «خوشتر آن باشد که سر دلبران/گفته آید در حدیث دیگران» دارد.
این کتاب در فضائل امیر مومنان علیه السلام می باشد.محتوای این کتاب بسیار ارزشمند و منحصر به فرد است.برای مثال می توان به بیان برخی فضائل که از چشم ما شیعیان پوشیده بوده و در کتابی جز این هم دیده نشده اشاره کرد و در چند مورد هم مطالبی نقل می کند که عین عبارت نقل شده در نهج البلاغه است.
در این کتاب روایات مهمی چون حدیث غدیر، منزلت، اخوت و ... و حکایاتی چون لولا علی (ع) لهلک عمر، جنگ بدر، خیبر، احد و گوشه ای از سیره حکومتی امیرالمومنین (ع) ذکر شده است.
این کتاب شباهت اعتقادات و علایق ملت ایران و مصر به امیرالمومنین (ع) را برای خواننده مشخص می کند و خدمتی در جهت تقریب اسلامی و نزدیکی دو ملت بخصوص بعد از انقلاب عزت آفرین مردم مصر است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
نظرات

امیرحسین نوری

سلام.استاد منشاوی شیعه بودن .استاد شیعه بودن و اسناد موجوده دروغ نگید

18 آبان 1394

سلام. اینکه ایشان در دلشان چه اعتقادی داشتند الله اعلم و شواهدی هم هست که متمایل به اهل بیت بوده اند ولی آنچه در ظاهر نمایان بود و خودشان هم اعلام کرده بودند پیروی ایشان از مذهب اهل سنت بوده است.

محصولات مرتبط
اخبار مرتبط