بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • لیبرالیسم و امپراتوری

لیبرالیسم و امپراتوری

متون انتقادی غرب مدرن - جلد هفتم

ناشر : امیرکبیر

نویسنده : اودی سینگ مهتا

مترجم : اکبر بتوئی

سال نشر : 1390

تعداد صفحات : 303

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 1232110003022
هم اکنون غیرقابل سفارش!

معرفی کتاب

موضوع این کتاب، شرح «لیبرالیسم» و ارتباط آن با کشور «انگلستان» و سیاست های آن است. کتاب حاضر، تلاشی است برای تحلیل دقیق لیبرالیسم به عنوان یک فلسفه سیاسی و اجتماعی و چگونگی منتهی شدن آن به تولّد امپراتوری بریتانیا و سلطه آن بر بخش عظیمی از جهان. در این اثر که مجلّدی از مجموعه «متون انتقادی غرب مدرن» است، سعی شده تا با نگاهی به رابطه میان لیبرالیسم و امپراتوری «بریتانیا» تفکّر لیبرالیستی در «بریتانیا»ی اواخر قرون هجده و نوزده بررسی و تمامی واکنش های متفکران ایران تشریح شود. همچنین تلاش شده تا با نشان دادن تضاد و نقش درونی نظریه لیبرال به فراسوی مطالعات پسا استعماری قدم نهاده شود و به مخاطب به بازبینی در سنت لیبرال و پنداشت های مرتبط با آن رهنمون گردد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی