فراخوانی فراخوانی ...

دختران راهی دیگر: سرگذشت زنان آمریکایی که اسلام را پذیرفته اند

1759 بازدید

مولف : کارول اندرسن آنوی

مترجم : محمد عرب مازار یزدی | ناهید آزادمنش

ناشر کتاب : دفتر نشر فرهنگ اسلامی

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید:
9810003022

مولف : کارول اندرسن آنوی

مترجم : محمد عرب مازار یزدی | ناهید آزادمنش

ناشر کتاب : دفتر نشر فرهنگ اسلامی

وزن(گرم) : 327

شابک : 978-964-476-118-8

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1390

شمارگان : 2000

چاپ جاری : 4

تعداد صفحات : 254

تاریخ ثبت اطلاعات : دوشنبه 23 بهمن 1391

تاریخ ویرایش اطلاعات : چهارشنبه 6 دی 1396

کد : 12351

موجود شد باخبرم کن
گزیده کتاب
این کتاب در سال ‪ ۱۹۹۵‬با عنوان ‪ Daughters of Another path‬در ایالت متحده آمریکا منتشر شد و به دلیل استقبال مناسب اقشار مختلف مردم این کشور به چاپ پنجم رسید و به سایر زبان ها ترجمه شد.

نویسنده این کتاب سال های متمادی در مدارس و مراکز آموزشی مشاور امور اجتماعی و خانوادگی بوده و آثاری پژوهشی زیادی درباره مسیحیت و نقش آن در اجتماع و خانواده، همچنین مسایل و مشکلات مربوط به نقش اجتماعی زنان در آمریکا نگاشته است.
انگیزه اصلی وی از نوشتن این کتاب ازدواج دخترش با یک دانشجوی ایرانی و رویدادهای پس از آن به ویژه گرویدن دخترش به دین مبین اسلام است. مطالب کتاب، تجربیات و داستان زنان و دختران آمریکایی نوآیین مسلمان، شوق ها، آرزوها، هدف ها و سختی های ایشان در سازگاری با جامعه ای است که در آن زندگی می کنند.

زنان و دختران نوآیین مسلمان آمریکایی در خلال طرح داستان و تجربیات شان درباره گذشته شان، دلایل اسلام آوردن و پذیرش اصولی که به نظر آنها بسیار جذاب است و اینکه این اصول برای خودشان و خانواده هایشان چه معنا و مفهوم رهایی بخش داشته است، صحبت می کنند.

کتاب فرزندان راهی دیگر در ده فصل به مسایل اعتقادی و اجتماعی آمریکایی هایی که به دین اسلام گرویده اند و تباینات فرهنگی در جامعه آمریکا که بعضی از ارزش هایش مثل مفهوم آزادی به شکلی پیچیده در تضاد با فرایض دینی و اخلاقی قرار گرفته اند، بحث کرده است.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط
اخبار مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر