بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. اسلام (2)
  4. نظام اخلاقی اسلام (1-2)
  5. اخلاق الاهی - جلد بیست و هفتم (بخش پنجم): پیوند با معصومان (ع)
  • اخلاق الاهی - جلد بیست و هفتم (بخش پنجم): پیوند با معصومان (ع)

اخلاق الاهی - جلد بیست و هفتم (بخش پنجم): پیوند با معصومان (ع)

پیوندها و حقوق

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 124610003022
به من اطلاع بده

از دیرباز، محفل اشراقی دروس اخلاق و عرفان استاد آیت ا... مجتبی تهرانی، کانون تجمع طیف طالب طهارت و معرفت است و هزاران جوان از سرچشمه صافی تعلیمات شرقانی استاد سیراب و سرشار می شوند و بوته انفاس قدسی و مواعظ بالغه او، جان ها و دل های گداخته را تزکیه می دهد. دروس معنوی استاد، اخلاق نظری انتزاعی متعارف نیست و نیز بازگفت تقلیدی اخلاق فلسفی و یونانی نیز نمی باشد؛ همچنین تعلیمات سلوکی ایشان با عرفان مسلکی نسبتی ندارد؛ زیرا دروس استاد آمیزه ای از اخلاق نبوی و عرفان علوی است که با اتکا به منطق اجتهاد، از زلال آیات و روایات برگرفته و با رعایت نیاز نسل امروز، سامان یافته است. مجموعه دروس اخلاق و عرفان استاد تاکنون از دوهزار درس فراتر رفته است و همچنان نیز این کوثر فیض در جریان است. این مجموعه مباحث اخلاقی به­صورت حدود سی مجلد با عنوان اخلاق الاهی در دست تدوین و انتشار است که تاکنون چهار مجلد از این مجموعه گرانبها با عناوین آفات زبان و پیوندها و حقوق به زیور طبع آراسته گردیده است. جلد بیست و هفتم با عنوان پیوند با معصومان(ع)، از فصل های زیر سامان یافته است:فصل یکم: تعریف پیوند با معصومان(ع)؛ فصل دوم: اقسام پیوند با معصومان(ع)؛ فصل سوم: نشانه های پیوندکنندگان با معصومان(ع)؛ فصل چهارم: ستایش پیوند با پیشوایان معصوم(ع)؛ فصل پنجم: حقوق معصومان(ع)؛ فصل ششم: ریشه های پیوند با معصومان(ع)؛ فصل هفتم: پیامدهای پیوند با معصومان(ع)؛ فصل هشتم: راه های تحصیل پیوند با معصومان (ع).
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط