loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

درآمدی به نظام حکمت صدرائی - جلد دوم

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 12645 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
71,000 63,900 تومان
افزودن به سبد سفارش

جلد دوم کتاب «درآمدی به نظام حکمت صدرائی»، شامل فصل های هشتم تا پانزدهم، در دو بخش معرفت شناسی (هستی شناسی ادراک) و خداشناسی تنظیم یافته است.

فصل هشتم این کتاب در علم حضوری، فصل نهم در علم حصولی، فصل دهم در وجود ذهنی، فصل یازدهم در اثبات ذات (اثبات وجود خداوند)، فصل دوازدهم در توحید و فصل های سیزدهم تا پانزدهم در علم خداوند به اشیا، به ترتیب در علم مع الفعل، علم پیشین مغایر و علم پیشین ذاتی تنظیم شده است.

در پیش گفتار جلد اول این کتاب، نگارنده تلویحا وعده داده بود که جلد دوم آن، علاوه بر دو بخش مذکور، شامل بخش انسان شناسی (علم النفس) هم باشد، اما از آن جا که تحقیق و نگارش این بخش به زمانی نسبتا طولانی نیازمند است و انتشار کتاب را برای مدتی به تأخیر می انداخت، بر آن شد که در حال حاضر جلد دوم را به دو بخش نامبرده اختصاص دهد.

نویسنده قصد دارد بخش انسان شنا سی را، پس از آماده شدن در صورتی که مفصل باشد، به تنهایی یا با ضمیمه برخی از مباحث مربوط به معاد، به طور مستقل به منزله جلد سوم کتاب در اختیار خوانندگان قرار دهد و در صورتی که مختصر باشد، آن را در ویرایش بعدی جلد دوم به آن بیفزاید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما