بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • سلفی ها

سلفی ها

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 1270310003022

کتاب سلفی ها در واقع ترجمه بخش نخست کتاب «الفکر الاسلامی الحدیث، بین السلفیین والمجددین» است. نویسنده در این کتاب بر این باور است که در دوران معاصر دو گرایش اسلامی بروز و ظهور کرده است؛ یکی سلفی گری و دیگری تجددگرایی. به باور نویسنده تجددگرایان کسانی بودند که به کمک عقل خواستار تجدید و بازنگری در دین شدند و سلفیان که به دنبال احیاگری بودند.
نویسنده در این کتاب خود درنظر دارد اندیشه دینی معاصر و چارچوب گرایش های اساسی و جریان های فرعی آن را از دیدگاه اجتماعی و تاریخی مورد بررسی و ارزیابی قرار دهد. خواننده در این کتاب دورنمای روشنی از گرایش های این جریان را مطالعه خواهد کرد و با اصول و مبانی، دیدگاه و روشنفکری، اهداف معرفتی و ایدئولوژیکی آنها آشنا می شود. کتاب سلفی ها نوشته محمود اسماعیل با ترجمه حسن خاکرند و حجت الله جودکی توسط انتشارات بین المللی الهدی به زیور طبع آراسته شده است.
کتاب سلفی ها در هفت بخش به همراه پیشگفتار و مقدمه نویسنده منتشر شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط