بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

الگوی اسلامی - ایرانی پیشرفت از منظر رهبر معظم انقلاب اسلامی

ناشر انقلاب اسلامی

تحقیق و تنظیم کتاب مرکز پژوهش های فرهنگی اجتماعی صدرا | امیر سیاهپوش

سال نشر : 1392

تعداد صفحات : 367

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 1284310003022
18,000 16,200 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب در شش بخش به نقد رویکرد های نظری در مورد الگوهای پیشرفت می پردازد، الگوی اسلامی –ایرانی را تشریح می کند و با بیان مفهوم،ابعاد، شاخص ها و حدود پیشرفت، شرایط و مقدمات آن را بیان و با تبیین جایگاه عدالت در مدل اسلامی پیشرفت، این شاخص را در کشور مورد بررسی قرار می دهد.

کتاب «الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت» با بیان الزامات و شرایط فرهنگی، اجتماعی و سیاسی و همچنین تشریح شرایط معنوی و رفتاری پیشرفت،روش شناختی موثری از این شاخص را مطرح می کند.

یکی از نکات مهمی که در این کتاب مطرح می شود، تاکید بر استفاده از شیوه های عملی و نقش برنامه ریزی و سیاست گذاری در مدل پیشرفت اسلامی ایرانی و طرح موفقیت های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی کشور ایران بعد از انقلاب اسلامی است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
اخبار مرتبط
بازدیدهای اخیر شما